Ana sayfa

Beijing JCZ Technology Co. Ltd

Çin Beijing JCZ Technology Co. Ltd Sertifikalar
Çin Beijing JCZ Technology Co. Ltd Sertifikalar
Yazılım işletmek çok kolaydır. Biz 5 yıldır iyi bir iş işbirliği var

—— Sayın Hendrik Richter

Ürün, kararlıdır çalışır ve iyi hizmet satış sonrası aşağı. biz de öyle.

—— Sayın sam

ürün çok iyi ve hizmet Tamam, tek sorun sorusuna onların çalışma süresi için beklemek zorunda olduğunu

—— Sayın neil

3 yıldan fazla işbirliği, sen en iyi teknik destek ve en iyi ürün .thanks bize

—— Bay Robert

Ben sohbet şimdi

Beijing JCZ Technology Co. Ltd

1 2 3 4 5 6
Beijing JCZ Technology Co. Ltd Beijing JCZ Technology Co. Ltd Beijing JCZ Technology Co. Ltd Beijing JCZ Technology Co. Ltd Beijing JCZ Technology Co. Ltd Beijing JCZ Technology Co. Ltd
şirket Şirket Ortamı Şirket Binası Şirket Binası Ofis ödül

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
Dağıtıcı/toptancı
İhracatçı
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : JCZTECH
No. Çalışanları : 200~300
Yıl kurulan : 2004
İhracat p.c : 30% - 40%

Pekin JCZ Technology Co, Ltd(www.bjjcz.com) a high-tech enterprise certified by the Beijing Science & Technology Association, commits to the development of laser control system. ) Pekin Bilim ve Teknoloji Derneği tarafından onaylanmış bir yüksek teknoloji kurumsal, lazer kontrol sisteminin geliştirilmesini taahhüt eder. Based on features of laser machining, parts commonly used in internal laser equipment and problems found in laser machining, our company recommend a series of control systems, including laser marking /engraving/cutting/ imagery/weld, rotary marking, double axes mosaic marking, subsurface engraving, fly marking, dynamic focusing marking etc. Lazer işlemenin özelliklerine, dahili lazer ekipmanında yaygın olarak kullanılan parçalara ve lazer işlemede bulunan sorunlara dayanarak, şirketimiz lazer işaretleme / gravür / kesme / görüntü / kaynak, döner işaretleme, çift eksenli mozaik işaretleme, yeraltı gravür, sinek işaretleme, dinamik odaklama işaretleme vb.

 

Professional hardware engineers, software engineers and laser processing craft engineers, develop all these control systems together. Profesyonel donanım mühendisleri, yazılım mühendisleri ve lazer işleme zanaat mühendisleri, tüm bu kontrol sistemlerini birlikte geliştirir. Tested and applied in many laser equipment manufactories, these products are up to the same level in performance and stability among similar products international. Birçok lazer ekipmanı imalatında test edilmiş ve uygulanmış olan bu ürünler, benzer ürünler arasında uluslararası performans ve istikrar açısından aynı seviyededir. They are widely used and exported to Korea, Europe, and South-East Asia etc. These systems are stable, easy to operate, and have superior performance and powerful functions. Onlar yaygın olarak kullanılan ve Kore, Avrupa ve Güney-Doğu Asya vb ihraç edilmektedir. Bu sistemler istikrarlı, kullanımı kolay ve üstün performans ve güçlü fonksiyonlara sahiptir.

 

Tüm ürünler kendinden tasarlanmış ve tam telif haklarıyla geliştirilmiştir.

İletişim bilgileri
Beijing JCZ Technology Co. Ltd

İlgili kişi: Miss. EUROPE

Tel: +86-10-18210764748

Faks: 86-10-64426993

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)